Obchod: 0905 256 711
Servis: 0917 342 499
e-mail: ruzvel@ruzvel.sk
Inteligentný dom na dotyk

Inteligentné domy

Inels

Inels

Vitajte v inteligentnom dome systému INELS®. Systém spľňa požiadavky modernej elektroinštalácie a je pripravený uspokojiť Vaše predstavy o komfortnom bývaní. Integrácia širokej ponuky funkcií a nových možností ovládania do jedného systému uživateľovi prináša prehľad, komfort, úspory, bezpečie, automatizáciu a ďalšie výhody komplexného riešenia. INELS® dá Vašemu domovu život!

INELS® sofistikovaný systém inteligentnej elektroinštalácie je určený najmä pre spínanie, stmievanie meranie a reguláciu a sledovanie stavu v objektoch.

Výmena informácií sa uskutočňuje po dátovej zbernici, ktorá prechádza celou budovou. Všetci účastníci na zbernici si predávajú navzájom informácie prostredníctvom dátových pakiet, s ktorými je možné dosiahnúť aj podmienečných väzieb (napr. pri otvorenenom okne nie je možné zapnúť kúrenie).

Jednotlivým učastníkom možno priraďovať funkcie (osvetlenie zap./vyp, osvetlenie stmievať, rolety atď.) a nastavovať prevádzkové parametre.

iHC-MA - Aplikácia pre smartphóny

iNELS Home Control (iHC) je aplikácia pre ovládanie systému iNELS a technológií v ňom integrovaných. Hlavná výhoda spočíva v tom, že všetky technológie sa ovládajú z jedinej aplikácie a to až už ste pripojení doma v lokálnej sieti (LAN) alebo na mobilných dátach, teda mimo domov.

Aplikácia iHC podporuje nasledujúce funkcie:

Ovládacia dotyková jednotka

obrázok

Dotykový panel s 3,5" farebným dotykovým displejom pre montáž do steny disponuje 3,5" farebným dotykovým displejom v pomere strán 4:3. Základné rozlíšenie displeja je 240 x 320, hĺbka farieb 16,7 M. má 2 základné dotykové obrazovky, panel tlačítiek a ovládanie termoregulácie.

OVLÁDANIE:

Control 4
Foxtrot
Inels
Niko