Obchod: 0905 256 711
Servis: 0917 342 499
e-mail: ruzvel@ruzvel.sk
Inteligentný dom na dotyk

Produkty

Amina

Neviditeľné reproduktory Amina

Neviditeľné reproduktory sú snom každého, kto dbá na dizajnovú čistotu a jednoduché, ničím nerušené priestory.

obrázok

Reproduktory sú úplne skryté, či už pod omietkou, tapetou, kožou či dreveným obložením. Aj cez kompletnú skrytie v interiéri, ponúka reproduktory Amina kvalitné podanie zvuku. Použitá technológia eliminuje spätnú väzbu a umožňuje inštaláciu a kvalitný zvuk aj v najnáročnejších prostrediach (sklenené steny, tečúca voda po dlažbe, atď).

Úplne nová rada reproduktorov iQ ponúka priezračne čistý zvuk za extrémne nízku cenu. Bola vytvorená v nadväznosti na technológie predstavené pre rad Evolution, využíva Opti - Drive a Opti - Damping technológie a produkuje tak zvuk, ktorý rovnomerne vypĺňa miestnosť.

Rad reproduktorov Evolution posúva neviditeľné reproduktory do nečakaných výšin, čo sa kvality zvuku týka. Vývojovo vychádza z veľmi úspešného radu reproduktorov AIWX, a teda si zachováva známy postup pri inštalácii a je kompatibilný s existujúcimi inštalačnými krabicami a ochrannými moduly proti preťaženiu ( APU )

Ľahké reproduktory umiestnené v strope jednoducho nahradí niekoľko stropných panelov. Umožňujú veľmi rýchlu a čistú montáž a ponúkajú unikátne široký rozptylový uhol (> 140°)

Control 4
Foxtrot
Inels
Niko