Obchod: 0905 256 711
Servis: 0917 342 499
e-mail: ruzvel@ruzvel.sk
Inteligentný dom na dotyk

O nás

O spoločnosti Ruzvel Inteligentné domy

Ruzvel, spol. s r.o.

Spoločnosť Ruzvel, spol. s r.o. už od roku 1996 pôsobí v oblasti inteligentných budov, ich slaboprúdových a od roku 2000 aj silnoprúdových rozvodov. Je pokračovateľom pôvodnej spoločnosti Jozef Ruttkay - Ruzvel.

Naša činnosť je zameraná na elektroinštalačné práce v oblasti inteligentných budov, už spomínané slaboprúdové a silnoprúdové rozvody, vrátane poradenstva, servisu a vypracovania projektovej dokumentácie a oživenia celého systému.

Pracujeme s najnovšími modernými technológiami, ktoré sú bez problémov schopné riadiť reguláciu vykurovania, osvetlenia, tieniacu techniku (rolety, žalúzie), výmenu vzduchu (rekuperácia), bazénové technológie,zabezpečovacie, dochádzkové, monitorovacie systémy v malých aj veľkých budovách. Správnou reguláciou a riadením vieme prispieť k úspore nákladov na vykurovanie, osvetlenie prípadnú výmenu vzduchu v budovách pri zachovaní požadovaného komfortu.

Spolupracujeme s viacerými špičkovými dodávateľmi inteligentných technológií ako sú Teco-Foxtrot, NIKO, INELS, ABB-KNX, Domintell, Paradox a iné. Naši pracovníci sú pravidelne školený a dlhodobý servis je samozrejmosťou. Pracujeme spôsobom skutočne pochopiť skutočné potreby zákazníka, zameranie budovy a tak na mieru navrhnúť správny projekt vyriešenia inteligentných inštalácii.

Spoločnosť Ruzvel Inteligentné domy sa zaoberá výhradne projekciou a montážou elektroinštalácií pre inteligentné domy.

Control 4
Foxtrot
Inels
Niko